Markowice

6 czerwca świetlica wiejska w Markowicach (gm. Strzelno) na blisko godzinę zamieniła się w mały teatr. Stało się tak za sprawą miejscowych przedszkolaków z oddziału 5- i 6-latków, które zaprezentowały inscenizację bajki Kopciuszek. Przedstawienie po raz pierwszy wystawiono w przedszkolu przed rodzicami i przedszkolakami 26 maja okazji Dnia Matki i Ojca.  

Fragment przedstawienia w wykonaniu przedszkolaków fot. Magdalena Lachowicz

Już wówczas widzowie stwierdzili, że przedstawienie jest tak ciekawe, że powinni zobaczyć je także inni chętni. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony został na organizacje spartakiady przedszkolaków, która odbędzie się na boisku szkolnym w sobotę 11 czerwca. 
Szczegóły w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej, 9 czerwca. Więcej zdjęć w naszej galerii internetowej.

Magdalena Lachowicz, 8 VI 2011

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry