Strzelno

W piątek 10 czerwca na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. dra Jakuba Cieślewicza w Strzelnie odbył się IV Integracyjny Piknik Rodzinny, który przebiegał pn. Najważniejsze, żeby być razem. Głównym organizatorem i pomysłodawczynią całej imprezy jest Magdalena Budkiewicz, we współpracy z Ewą Orchowską.

Występy przedszkolaków podczas pikniku fot. Magdalena Lachowicz

Celem imprezy było zaspokojenie potrzeby emocjonalnego związku z rodziną, umocnienie więzi rodzinnej oraz stworzenie warunków do różnej aktywności dzieci poprzez udział wraz z rodzicami w zabawach i konkursach. Piknik zorganizowano także dla uświetnienia trzech uroczystości Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka.

       Uroczystego otwarcia imprezy dokonał wicedyrektor ośrodka Mariusz Podhorodecki. Rolę konferansjera pełniła Magdalena Budkiewicz, która cały czas zapraszała do wspólnej zabawy. Podczas pikniku uczestnicy brali udział w zabawach integracyjnych, recytowali wiersze, uczestniczyli w konkurencjach sportowych, śpiewali wraz z rodzicami karaoke w repertuarze piosenek biesiadnych.
Szczegóły w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej, 16 czerwca. Więcej zdjęć w naszej internetowej galerii.

Magdalena Lachowicz, 13 VI 2011

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry