Wójcin

14 października w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Fragment występów uczniów wójcińskiej podstawówki fot. Paweł Lachowicz                 

Wzorem lat ubiegłych, zgodnie z tradycją wójcińskiej placówki, podczas uroczystych obchodów pedagodzy oraz pracownicy obsługi szkoły za szczególny wkład pracy w minionym roku szkolnym otrzymali nagrody dyrektora.

Po części oficjalnej uczniowie klasy II przygotowani przez Renatę Podhorodecką zaprosili wszystkich obecnych na niezwykły program artystyczny jakim była gala wręczenia prestiżowych nagród, którymi były wykonane przez dzieci statuetki Sowy 2011. Nominowani do tych nagród byli wszyscy nauczyciele, pracownicy oraz zaproszeni goście. Nagrody wręczali poszczególni uczniowie wcielając się w znane osoby ze świata sportu, filmu, muzyki i rozrywki.

Oprócz statuetki na nauczycieli czekały przygotowane anegdoty opracowane w humorystyczny sposób na podstawie znanych wierszy i powiedzeń, mówiące o charakterze danego nauczyciela i przedmiocie, który wykłada. Całość przeplatana była piosenkami polskiej muzyki rozrywkowej.
Szczegóły w czwartkowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej, 20 października. Więcej zdjęć w naszej internetowej galerii.

Paweł Lachowicz, 17 X 2011

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry