Żnin, uniwersytet, sztuka, kultura, Tomasz Janowski, święta
    

    
     15 grudnia 2011 r. w Żnińskim Domu Kultury odbyło się ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie Uniwersytetu III Wieku im. Wandy Dobaczewskiej w Żninie. 

Wykład, występ chóru, życzenia, opłatek i gwiazdor - to atrakcje przygotowane w Uniwersytecie II Wieku fot. Barbara Filipiak

 

   Z wykładem „Człowiek w kulturze społecznej” wystąpił pochodzący ze Żnina Tomasz Janowski, obecnie zastępca dyrektora naczelnego teatru TR Warszawa Grzegorza Jarzyny.
   Po wykładzie z kolędami wystąpił chór „Jaśmin” ze Żnina pod dyrekcją Magdaleny Mróz. Były także życzenia świąteczne, dzielenie się opłatkiem i wizyta gwiazdora, który dla pilnych studentów miał prezenty.
   Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki lub ePałukach w czwartek, 22 grudnia.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Barbara Filipiak, 16 XII 2011

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry