Gębice, jasełka, kolęda, projekt
    
     W sobotę 17 grudnia z inicjatywy stowarzyszenia Sokół w Gębicach w budynku Gębickiego Ośrodka Kultury odbyło się III spotkanie kolędowe. 

Fragment występów podczas świątecznego spotkania fot. Magdalena Lachowicz

   Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowały się przedszkolaki i dzieci starsze, uczestniczące w projekcie Rozwijam swoje pasje realizowanym przez gębickie przedszkole, a współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

   Jako pierwsza z programem artystycznym wystąpiła grupa teatralna, przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie świąteczne Gwiazdkom wcale spać się nie chciało. Następnie kolędy na flet prosty zagrały dzieci z grupy muzycznej. Jako ostatnia przed publicznością zaprezentowała się najstarsza grupa, realizująca swoje pasje taneczne. Później przy słodkim poczęstunku odbyło się wspólne kolędowanie.
   Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska lub ePałukach w czwartek 22 grudnia. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 20 XII 2011

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry