Stodoły, choinka, Gwiazdor, jasełka, kolędy
    
     W niedzielę 18 grudnia w świetlicy wiejskiej w Stodołach (gm. Strzelno) z bożenarodzeniowym przesłaniem wystąpiły przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III oraz IV-VI Szkoły Podstawowej w Stodołach.

Fragment przedstawienia bożonarodzeniowego w wykonaniu uczniów szkoły fot. Magdalena Lachowicz

   Dzieci zaprezentowały na scenie jasełka pt. Jest taki dzień oraz przepiękne kolędy i pastorałki. Po części artystycznej wszystkie zebrane w świetlicy dzieci oczekiwały przybycia św. Mikołaja, który obdarował je paczkami pełnymi słodyczy.

   W tym samym czasie w świetlicy trwał kiermasz bożonarodzeniowy. Przy świątecznych stoiskach można było nabyć własnoręcznie wykonane na zajęciach pozalekcyjnych świąteczne stroiki oraz wypieczone przez uczniów świąteczne pierniczki.
   Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska lub ePałukach w czwartek 22 grudnia. Więcej zdjęć w galerii.

Magdalena Lachowicz, 20 XII 2011

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry