Zgłasza się coraz więcej firm z kraju i regionu chcących w nich uczestniczyć.

    Przygotowania trwają
    Część firm, które zadeklarowały swój udział w targach, przedstawiliśmy w poprzednim numerze. Do tej pory zgłosiło się 64 wystawców.
    W przyszłym tygodniu oczekujemy 16 kolejnych zgłoszeń. Przedstawiciele poszczególnych firm przyjeżdżają i wspólnie trwa oglądanie terenów wystawowych, pola pokazowego, na którym to będą trwały prezentacje pracy różnego rodzaju sprzętu rolniczego. Cały czas trwa rozdzielanie miejsc.
Wystawcom zapewniamy dźwig, wózki widłowe (1,5 t i 2,5 t), rampę, prąd, wodę i ochronę sprzętu bez żadnych dodatkowych obciążeń.
    Targi odbywać się będą nad Jeziorem Czaplem (boisko Szkoły Podstawowej nr 1 okazało się za małe). Część wystawców zaprezentuje swoją ofertę w sali Miejskiego Ośrodku Sportu, którą to salę przystroi specjalnie na tę okazję Zakład Szkółkarski Edwarda Tuczyńskiego ze Żnina.
    Szczegółowych informacji na temat targów, warunkach uczestnictwa w nich można uzyskać pod numerem telefonu (0-534) 209-28. Firmy reprezentujące branżę rolnicza, które chciałyby uczestniczyć w Pałuckich Targach Rolnych, prosimy o kontakt. Druk zgłoszenia uczestnictwa w targach wysyłamy faksem.
    Lista uczestników niedługo zostanie zamknięta. Targi już 14 września!

Marek Olejnik
Pałuki nr 286 (33/1997)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry