Z listów
   
    Treść listu wystosowanego z okazji Pałuckich targów Rolnych.

    Szanowny Panie Burmistrzu,
    Serdecznie dziękuję za zaproszenie na X Pałuckie Targi Rolne, IV Pałucką Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Ogólnopolską Wystawę Trzody Chlewnej.
    Pozdrawiam gorąco wszystkich organizatorów i uczestników rolniczych imprez, które są doskonałą okazją do prezentacji dorobku nauki i techniki rolniczej.
    Jestem przekonany, że Jubileuszowe X Targi zgromadzą najlepszych hodowców i wystawców maszyn rolniczych, pasz, nawozów, ogrodnictwa, a także doradztwa i obsługi rolnictwa.
    Sektor rolniczy to prężnie rozwijająca się w Polsce gałąź gospodarki. Polscy rolnicy, hodowcy, firmy produkujące na rzecz rolnictwa mogą pochwalić się naprawdę dużymi osiągnięciami. Targi Rolne są doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów gospodarczych, promocji oraz rozwoju gospodarczego regionu.
    Pozdrawiam serdecznie jeszcze raz, życząc Panu, Pańskim współpracownikom oraz mieszkańcom Żnina wszystkiego co najlepsze.
    z wyrazami szacunku

Andrzej Lepper
Wiceprezes Rady Ministrów
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Warszawa,
26 sierpnia 2006 r.

Pałuki nr 759 (35 /2006)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry