Szanowni Państwo!

    Zapraszamy Państwa na tegoroczne, jedenaste Pałuckie Targi Rolne, na których przewidujemy ekspozycję ponad 200 firm. W tym roku zaczynamy dwie godziny wcześniej, w sobotę (25 VIII) o 11:00. Równocześnie z targami odbywać się będzie Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych, na której zaprezentowanych będzie kilkaset zwierząt -  głównie trzoda chlewna i bydło.
    Nasza impreza, która - jak co roku - odbędzie się na brzegu Jeziora Czaplego w Żninie, ściąga ze wsi i miast czterech powiatów licznych rolników i inne osoby zainteresowane Waszymi ofertami. Liczymy na to, że w tym roku nie zabraknie u nas Waszego stoiska. Siłą naszego przedsięwzięcia jest duża liczba zwiedzających, konkurencyjna dla innych imprez targowych cena uczestnictwa w targach oraz dobra organizacja.
w imieniu organizatorów XI Pałuckich Targów Rolnych
Dominik Księski    Godziny zwiedzania targów:

    sobota,         25 sierpnia 2007          11:00-18:00
    niedziela,     26 sierpnia 2007            9:00-17:00


    Formularze zgłoszeniowe
    Druki do pobrania:
    - Zgłoszenie udziału w targach: 1 strona    2 strona
    - Zaświaczenie do wystawiania faktur:  zaświadczenie

    Informacje o PAŁUCKICH TARGACH ROLNYCH z lat poprzednich:
    www.reklamawprasie.pl/targi
    oraz www.paluki.tygodnik.pl
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry