XIII Pałuckie Targi Rolne
    
     22 sierpnia o 11:00 nastąpiło oficjalne otwarcie XIII Pałuckich Targów Rolnych, VII Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i II Ogólnopolskiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie. Honorowy patronat nad imprezą sprawują Minister Rolnictwa Marek Sawicki, Marszałek woj. kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki i Wojewoda kujawsko-pomorski Rafał Bruski, natomiast patronat medialny Radio PIK, TVP Bydgoszcz i Tygodnik Rolniczy. Zdjęcia z przecięcia wstęgi w naszej galerii.

 

Otwarcie XIII Pałuckich Targów Rolnych, VII Wystawy Zwierząt Hodowlanych i II Ogólnopolskiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie fot. Magdalena Kruszka

(mk), 22 VIII 2009

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry