Mogileński Dom Kultury - MY TU GRAMY
Otwarcie tegorocznych targów rolnych fot. Maciej Dobrowolski

Pałuckie Targi Rolne

20 sierpnia o 11:00 uroczyście zostały otwarte XV Pałuckie Targi Rolne oraz IX Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Żninie. Na uroczystość otwarcia, która miała miejsce na terenie Pałuckiej Wystawy Zwierząt, przybyło wielu gości: Joanna Piekarska z departamentu bezpieczeństwa żywności i weterynarii w ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, m.in. burmistrzowie i wójtowie, przedstawiciele instytucji związanych z rolnictwem i inni.

Honorowy patronat nad imprezą sprawują Minister Rolnictwa Marek Sawicki, Marszałek woj. kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki i Wojewoda kujawsko-pomorski Ewa Mes, natomiast patronat medialny Radio PIK, TVP Bydgoszcz i Tygodnik Rolniczy.
Zdjęcia i film z przecięcia wstęgi w naszej internetowej galerii. 

(mr), 20 VIII 2011

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry