Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Otwarcie tegorocznych targów rolnych fot. Maciej Dobrowolski

Żnin, Pałuckie Targi Rolne, wystawa, maszyna, zwierzęta, trzoda
Pałuckie Targi Rolne – po raz osiemnasty
     23 sierpnia o 11:00 uroczyście zostały otwarte XVIII Pałuckie Targi Rolne oraz XII Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Żninie.

     Na uroczystość otwarcia, która miała miejsce przy amfiteatrze, przybyło wielu gości, m.in. dyrektor generalny Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego Andrzej Baranowski, dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Roman Sass, burmistrzowie i wójtowie, przedstawiciele instytucji związanych z rolnictwem i inni.
     Honorowy patronat nad imprezą sprawują Minister Rolnictwa Marek Sawicki, Marszałek woj. kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki i Wojewoda kujawsko-pomorski Ewa Mes, natomiast patronat medialny Radio PIK, TVP O/Bydgoszcz i Tygodnik Poradnik Rolniczy.
    Więcej zdjęć w galerii, a film z otwarcia Pałuckich Targów Rolnych w zakładce Filmy.

(mr), 23 VIII 2014

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry