Puchary XXIII Pałuckich Targów Rolnych i XVII Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Żninie.

 

Targowe
1. puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń - Toolmex Truck sp. z o.o. z Szydłowca.
2. puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza za najciekawszą ofertę w branży budowlanej i agroenergetycznej - Rawicom sp. z o.o. sp. kom. z Łabiszyna.
3. puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego za najciekawszą ofertę w branży spożywczej - PPUH Kwiecińscy spółka jawna z Bożejewiczek.
4. puchar starosty żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu żnińskiego - Mateks Szymon Materna z Gącza.
5. puchar starosty mogileńskiego Bartosza Nowackiego za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu mogileńskiego - PUH SM-Agro Sławomir Matkowski z Mogilna.
6. puchar starosty nakielskiego Tadeusza Sobola za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu nakielskiego - Dam-Pol Agro Serwis z Dębowa.
7. puchar starosty wągrowieckiego Tomasza Kranca za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu wągrowieckiego - Zakład Handlowy Jóźwiakowski z Damasławka.
8. puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka za najciekawszą ofertę pasz - Trouw Nutrition Polska Grodziska Maz.
9. puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Idziego Kaczmarka za najciekawszą ofertę nawozów i środków ochrony roślin - Agro Pałuki Sylwia Ciesielska ze Żnina.
10. puchar prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej Ryszarda Kierzka za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych - Sun-Vita Aleksandra Bernard z Gliwic.
11. puchar burmistrza Janowca Wielkopolskiego Leszka Grzeczki za najciekawszą ofertę ogrodniczą - Studio Zieleni A&Ł Łukasz Sułek z Chrząchowa.
12. puchar przewodniczącej Rady Powiatu w Żninie Józefy Błajet za najciekawszą ofertę nasienniczą - Zakłady Zbożowe Marek Adamski ze Żnina.
13. puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle Zbigniewa Sabacińskiego za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa - Bank Spółdzielczy Pałuki Żnin.
14. puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za najciekawszą ofertę motoryzacyjną - Suto Sanok sp. z o.o. z Janowa Dolnego.
15. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Żninie Grzegorza Koziełka za najciekawszą ofertę szkółkarską - Zakład Szkółkarski Żywotnik ze Żnina.
16. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Barcinie Janusza Wojtkowiaka za najciekawszą ofertę pszczelarską - Gospodarstwo Pasieczne Żuromin.
17. puchar burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych - PHU CHOŁODY Natalia Chołoda z Damasławka.
18. puchar wójta Dąbrowy Marcina Barczykowskiego dla najlepszego wystawcy z terenu gm. Dąbrowa Mogileńska - GS Dąbrowa.
19. puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XXIII Pałuckich Targów Rolnych w Żninie
20. puchar publiczności za bardzo ciekawą ekspozycję XXIII Pałuckich Targów Rolnych w Żninie




Wystawa drobnego inwentarza
czempion
1. puchar dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Ryszarda Kamińskiego za czempiona w kategorii drobiu ozdobnego - Paulina Kuras ze Żnina.
2. puchar burmistrza Strzelna Dariusza Chudzińskiego za czempiona w kategorii królików ras dużych – Bartosz Krygierz Gąsawy.
3. puchar burmistrza Kcyni Marka Szarugi za czempiona w kategorii królików ras średnich – Jarosław Lembowicz, Nowy Dwór Bratiański.
4. puchar burmistrza Szubina Mariusza Piotrkowskiego za czempiona w kategorii gołębi rasowych - Stanisław Olejniczak z Łabiszyna.


wiceczempion

1. puchar wójta Jezior Wielkich Dariusza Ciesielczyka za wiceczempiona w kategorii drobiu ozdobnego - Eryk, Anna, Damian Smoter z Wenecji.
2. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Benedykta Nitki za wiceczempiona w kategorii królików ras dużych - Paweł Szpajer z Mroczy.
3. puchar przewodniczącego Rady Gminy w Kcyni Jana Kuranta za wiceczempiona w kategorii królików ras średnich – Marek Grosman z Sadek.
4. puchar burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego za wiceczempiona w kategorii gołębi rasowych - Franciszek Waltenburg z Szubina.


wyróżnienia
1. wyróżnienie przewodniczącej Rady Miejskiej w Szubinie Anny Kijowskiej w kategorii szynszyle hodowlane – Iwona i Piotr Kujawa z Jaksic.
2. wyróżnienie wójta Rogowa Tomasza Michalczaka w kategorii króliki rasowe – Paweł Jurek z Kcyni.
3. wyróżnienie przewodniczącego RG w Gąsawie Mariusza Kazika w kategorii ptaki egzotyczne - Jakub Popielarz ze Żnina.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry