Regulamin głosowania na firmę,
która przedstawiła najciekawszą ekspozycję targową
oraz losowania nagród dla publiczności


   1. W czasie trwania Pałuckich Targów Rolnych każdy ze zwiedzających może wybierać firmę, która przedstawiła według niego najciekawszą propozycję targową. Jej nazwę wpisuje na kupon drukowany na planie Targów, jaki przy wejściu otrzymuje każdy zwiedzający.
   2. Na kuponach należy wpisać jedną firmę wystawiającą się na Pałuckich Targach Rolnych oraz dane osobowe, konieczne do zawiadomienia o nagrodzie w przypadku nieodebrania jej podczas trwania Targów. Dane nie będą gromadzone i przechowywane.
   3. Wypełnione kupony należy wrzucać do specjalnie przygotowanych w tym celu urn umieszczonych przy wyjściu z terenu Targów w sobotę między 11.00 a 18.00 lub
w niedzielę między 9.00 a 15.30.
   4. Kupony będą wyjmowane z urn przed każdym losowaniem. Będą one dołączane do tych kuponów, które wcześniej nie wygrały.
   5. Każdy ze zwiedzających może wrzucić tylko jeden kupon.
   6. Spośród osób, które wrzuciły kupony zostaną wylosowani zwycięzcy, którzy otrzymają nagrody ufundowane przez firmy. Jeśli zdarzy się, że podczas losowania zostanie wyciągnięty kupon od osoby, która już została wylosowana, wówczas losowanie zostanie powtórzone.
   7. W czasie Targów (od godz. 11.00 22 sierpnia do godz. 16.00 23 sierpnia 2009 r.) będzie można głosować na najciekawsze stoisko także za pośrednictwem SMS-ów. Każdy może wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Jeden SMS to głos na jedną firmę. Treść jednego SMS-a wysłanego na numer 7138 powinna być następująca PTR.numer_najciekawszego_stoiska. Koszt wysłania jednego SMS-a to 1 zł netto (1,22 zł brutto). SMS-y, w treści których po znaczniku PTR. wpisano nie jeden numer stoiska a kilka numerów, nie będą ważne. Obsługę techniczną serwisu zapewnia firma z Warszawy. Głosy, które zostaną oddane na stoiska za pośrednictwem SMS-ów zostaną doliczone do głosów, jakie zostały oddane za pośrednictwem kuponów.
   8. W czasie Targów odbędą się trzy losowania nagród dla gości, którzy wrzucili do urn kupon, ufundowanych przez firmy wystawiające swoje towary na Targach. Dodatkowo ogłoszona zostanie informacja, którą z ekspozycji targowych osoby zwiedzające Targi uznały za najciekawszą. Firma wybrana przez publiczność otrzymuje Puchar Publiczności Pałuckich Targów Rolnych. Ogłoszenie wyników głosowania publiczności nastąpi w niedzielę o 17.00.
   9. Terminy losowania nagród są następujące:
   a) sobota godz. 16.30,
   b) niedziela godz. 13.15,
   c) niedziela godz. 16.45.
   10. Nagrody wylosowane w amfiteatrze zainteresowani będą mogli odbierać osobiście po 15 minutach od zakończenia losowania w centrum Targów okazując dokument tożsamości. Nazwiska osób, które swoich nagród nie odbiorą podczas trwania Targów zostaną wydrukowane w 34. numerze tygodnika Pałuki, a nagrody będą czekały w redakcji tygodnika Pałuki, która znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania, tj. w Żninie (ul. Sądowa 4) i Mogilnie (Rynek 15).
   11. Osoby odbierające nagrodę legitymują się dowodem tożsamości i kwitują jej odbiór podpisem.
   12. Nagrody, które po dwóch tygodniach od wylosowania nie zostaną odebrane zostaną przeznaczone na nagrody w konkursach organizowanych przez tygodnik Pałuki.

 

w imieniu organizatorów
Dominik Księski
Żnin, 20 lipca 2009

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry