Mogileński Dom Kultury - MY TU GRAMY

 

 

TRZODA


* puchar superczempiona otrzymał knurek mieszańcowy z hodowli Jana Walterskiego z Lipniczek - nagroda Ministra Rolnictwa Marka Sawickiego.

 

czempiony

* puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus w kategorii loszek krzyżówkowych otrzymali Zdzisława i Marcin Tomczakowie, Juncewo, Janowiec Wielkopolski.

 

* puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus w kategorii loszek wielka biała polska otrzymali Wanda i Jan Biegniewscy, Wronie, Wąbrzeźno.

 

* puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus w kategorii loszek polska biała zwisłoucha otrzymał Czesław Januszewski, Lucim, Mąkowarsko.

 

* puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus w kategorii knurków mieszańcowych otrzymał Jan Walterski, Lipniczki, Grębocin.

 

* puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka w kategorii knurów rasy wielka biała polska otrzymał Instytut Zootechniki PIB Zakład Doświadczalny Pawłowice.

 

* puchar przewodniczącej Rady Powiatu w Nakle Małgorzaty Waleryś-Masiak w kategorii knurów rasy polska biała zwisłoucha otrzymał Henryk Lesiński, Mierzyn, Łąkosz.


* puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus w kategorii knurków Pietrain otrzymał Henryk Lesiński, Mierzyn, Łąkosz.

 

wiceczempioni

* puchar wójta Rogowa Józefa Sosnowskiego w kategorii loszek krzyżówkowych otrzymałHenryk Lesiński, Mierzyn, Łąkosz.

 

* puchar wójta Gąsawy Zdzisława Kuczmy w kategorii loszek wielka biała polska otrzymał Andrzej Kabat, Błędowo, Płużnica.

 

* puchar przewodniczącej rady miejskiej w Łabiszynie Teresy Paliwody w kategorii loszek polska biała zwisłoucha otrzymał Jan Walterski, Lipniczki, Grębocin.

 

* puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie Marka Domżały w kategorii knurków mieszańcowych otrzymali Anna i MarekObrykowie, Łowin, Pruszcz Pomorski.

 

* puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Michała Gwiazdy w kategorii knurków rasy wielka biała polska otrzymali Beata i Mirosław Kossowie, Gnieżdżewo, Puck.

 

* puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Barcinie Włodzimierz Wełnowsk w kategorii knurków rasy polska biała zwisłoucha otrzymał Jan Walterski, Lipniczki, Grębocin.

* puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus w kategorii knurków Piotrain otrzymali Wanda i Jan Biegniewscy, Wronie, Wąbrzeźno.

 

PUCHARY ZA NAJWYŻSZĄ
ZBIORCZĄ WARTOŚĆ HODOWLANĄ BLUP

* puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus za nawyższą zbiorczą wartość hodowlaną BLUP w kategorii loszka przyznaną przez Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej POLSUS otrzymała loszka z hodowli Marka Walczaka z Ostrowitego.

 

* puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus za nawyższą zbiorczą wartość hodowlaną BLUP w kategorii knurek przyznaną przez Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej POLSUS otrzymał knurek z hodowli Marka Walczaka z Ostrowitego.


BYDŁO

 

czempioni

* puchar dyrektora Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Region Oceny Bydgoszcz Marka Wrzały w kategorii jałówek cielnych otrzymał Andrzej Pilachowski, Ustaszewo.

 

* puchar prezydenta Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców Bydła w Bydgoszczy Ryszarda Gawineckiego w kategorii jałówek niecielnych otrzymał Aleksander Jurek, Żnin. 

 

* puchar przewodniczącego Rady Powiatu Mogileńskiego Wiesława Gałązki w kategorii krów II  i starszej laktacji otrzymał Bogdan Maciejewski, Dąbrówka Barcińska.    
   

wiceczempioni

* puchar przewodniczącej Rady Miejskiej w Strzelnie Doroty Repulak w kategorii jałówek cielnych otrzymał Przemysław Słota, Gorzyce. 

 

* puchar wójt Dąbrowy Stanisławy Łagowskiej w kategorii jałówek niecielnych otrzymał Krzysztof Meller, Zabłocie.

 

* puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka w kategorii krów II i starszej laktacji otrzymał Kazimierz Kowalczewki, Kierzkowo. 

 

WYSTAWA DROBNEGO INWENTARZA


* puchar przewodniczącego Rady Gminy w Gąsawie Marka Maciejewskiego w kategorii drobiu ozdobnego otrzymał Wojciech Janiszewski, Dąbrówczyn.

 

* puchar przewodniczącego Rady Gminy w Rogowie Ryszarda Kawki w kategorii królików otrzymała Mirosława Adamczyk, Łukta.

 

* puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Janowcu Czesława Langowskiego w kategorii gołębi otrzymał Jarosław Baranowicz, Sośno.

 

* puchar wójta Damasławka Andrzeja Szewczykowskiego w kategorii szynszyli otrzymała Bogusława Plewacka, Złotniki Kujawskie.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry