XXIII Plebiscyt Tygodnika Lokalnego Pałuki
Wybór spośród trzydziestki
     Rozpoczynamy głosowanie na 10 najpopularniejszych sportowców Pałuk 2014 roku. Rozstrzygnięcie poznamy w sobotę 28 lutego w Żnińskim Domu Kultury.

     Szanowni Państwo! Czas zacząć ulubioną zabawę nie tylko czytelników Pałuk, ale wszystkich kochających sport. Trzymajcie kciuki za swoich faworytów odnoszących sukcesy i rozpaczających po porażkach. W ramach podziękowania za emocje macie okazję, żeby dzięki Waszym głosom powalczyli o prestiżowy tytuł sportowca roku w XXIII Plebiscycie Tygodnika Lokalnego Pałuki. Kapituła złożona z dziennikarzy naszego pisma uznała, że w 2014 roku lista nominowanych, podobnie jak przed rokiem, kończy się na 30.
     GŁOS NA KUPONIE LUB W SMS
     Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich faworytów na kuponie, który od dziś do 19 lutego 2015 roku będzie publikowany w kolejnych numerach tygodnika Pałuki. Każda osoba może wypełnić i przysłać na adres redakcji Pałuk: ul. Sądowa 4, 88-400 Żnin (w przesyłce nie wymagającej pokwitowania adresata) dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły do nas najpóźniej do 20 lutego (piątek) 2015 roku do 17:00. Data stempla pocztowego nie ma znaczenia.
     Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu otrzyma 5 punktów, na drugim - 3 punkty, a na trzecim - 1 punkt. Wśród czytelników zostaną rozlosowane nagrody w postaci pięciu zestawów książek Wydawnictwa Dominika Księskiego Wulkan oraz pięciu nagród rzeczowych.
     Można także głosować na najpopularniejszego sportowca Pałuk 2014 roku za pośrednictwem SMS-ów, które wysyłamy na numer 73601. W ich treści należy wpisać: TPZ, numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPZ, 35, 40, 42 (numery od 20 do 49 podane są poniżej przy kandydatach). Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 3 zł netto (3,69 zł brutto). Główną nagrodą dla laureata w głosowaniu SMS-owym jest zestaw książek Wydawnictwa Dominika Księskiego Wulkan.

     GŁOSUJEMY NA TRZECH KANDYDATÓW
     Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon lub SMS będzie nieważny. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.
    Regulamin plebiscytu.

GRZEGORZ BERDYSZ
komisarz plebiscytu
grzegorz.berdysz@wp.pl
Pałuki nr 1191 (50/2014)

 

 


 
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry