Nad całością czuwała nauczyciel matematyki Wioletta Grządziela fot. Paweł Lachowicz

Strzelno, Zespół Szkół, matematyka, quiz, Mikołaj

    Grali o milion, zdobyli blisko tysiąc

     5 grudnia w Zespole Szkół w Strzelnie (w budynku przy ul. Kościuszki) odbył się coroczny Mikołajkowy Interaktywny Quiz Matematyczny.

     Wzięły w nim udział 3 trzyosobowe drużyny uczniów klas maturalnych. Pytania konkursowe formą przypominające telewizyjną grę Milionerzy, pochodziły z quizu matematycznego Gram i zdam opracowanego przez wydawnictwo Operon. Uczestnicy wykazali wyrównany poziom umiejętności i wiedzy matematycznej. Zwycięzcami tego konkursu zostali uczniowie z  klasy IV TH. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkiego mikołaja i długopisy z logo szkoły.

    Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska lub e-Pałukach w czwartek 11 grudnia. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 8 XII 2014

Przejdź do forum.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry