Nagrodę dla najlepszego strzelca w grupie A chłopców odbiera Jarosław Szpulecki fot. Magdalena Lachowicz

Strzelno, hala, piłka nożna, turniej, liga

    Finisz piłkarskiej zimy

     W sobotę 21 marca definitywnie zakończyła się VII edycja Strzeleńskiej Ligi Futsalu Piłkarska Zima.

     Celem rozgrywek była popularyzacja rekreacji ruchowej, promocja zdrowego trybu życia, piłki nożnej halowej wśród dzieci i młodzieży w gminie Strzelno. Drużyny spotykały się w sezonie jesienno-zimowym niemal w każdą sobotę od grudnia do 21 marca i dzielnie rywalizowały o zdobycie tytułu Mistrza Strzelna. Dodatkowo podczas trwania ligi zgodnie z regulaminem każda drużyna miała obowiązek uczestniczenia w zajęciach profilaktyczno-wychowawczych. Ogólnie w rozgrywkach wzięło udział 15 drużyn. Zakończenie turnieju grupy C odbyło się tydzień temu, w sobotę 14 marca. Natomiast w sobotę 21 marca zakończyły się rozgrywki grupy A dziewcząt i chłopców oraz grupy B.

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska lub e-Pałukach w czwartek 26 marca. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 23 III 2015

Przejdź do forum.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry