Gmina Łabiszyn stała się właścicielem 9-hektarowego terenu wokół Jeziora Smerzyńskiego. Koncepcja jego zagospodarowania zostanie omówiona z urbanistą.

     Dotychczas właścicielem terenu był Skarb Państwa, w imieniu którego nadzór sprawował wojewoda kujawsko-pomorski. W maju gmina Łabiszyn otrzymała decyzję wojewody o nabyciu terenu.
     Burmistrz Jacek Idzi Kaczmarek poinformował, że podejmie rozmowy w sprawie zagospodarowania terenu z urbanistą. - Zobaczymy, jak zagospodarować ten teren, co można wykorzystać na zbycie, a co sobie zostawić. Na pewno sobie zostawimy plażę i parking. A co z resztą zrobimy, to przedyskutujemy z urbanistą - dodał burmistrz.

Arkadiusz Majszak
Pałuki nr 1324 (26/2017)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry