Dla doskonalenia umiejętności wychowawczych

    

        Zespół psychologów, pedagogów i logopedów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żninie przygotował cykl artykułów dla rodziców poświęconych m. in. dzieciom, młodzieży, problemom wychowawczym, zdrowotnym i trudnościom w nauce.


    Coraz więcej rodziców poszukuje pomocy w rozwiązywaniu problemów dzieci czy też chce doskonalić swoje umiejętności wychowawcze, aby jak najlepiej rozumieć własne dziecko, stąd pomysł akademii. Akademię tworzą psycholodzy: Grażyna Zwierzykowska, Helena Górna, Małgorzata Głogowska-Olasińska, pedagodzy: Magdalena Ulatowska, Irena Wesołowska, Karina Mróz-Owczarzak, Urszula Hillemann-Grabowska, logopedzi: Magdalena Kozłowska i Barbara Szewczyk.
    Jeśli któryś temat szczególnie zainteresuje rodziców, przypominamy, że mogą zgłaszać się do Poradni, która znajduje się w Żninie przy ulicy Browarowej 14, tel. 052 30 20 438. Twórcy akademii chętnie też omówią tematy, które zgłoszą sami rodzice.

Barbara Szewczyk
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Żninie

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry