Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak
Uczestnicy konkursu
fot. Joanna Świetnicka

   
   
Mogileński Dom Kultury we wtorek, 1 maja 2007 r. już tradycyjnie zorganizował XIII Mogileński Konkurs Tańca Nowoczesnego Mogilno 2007. Udział w tej cieszącej się dużym powodzeniem imprezie wzięło blisko 300 osób.

    Tancerze reprezentowali m.in takie miejscowości jak: Gniezno, Toruń, Strzelno, Orchowo, Piechcin i oczywiście Mogilno.
    Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne na scenie mogileńskiego kina Wawrzyn w kategoriach: do lat 12 i powyżej 13 lat. Wystąpili zarówno soliści, jak i duety oraz formacje, które wzbudziły największy aplauz publiczności. Ich taniec oceniało jury w składzie: Arkadiusz Milarski (przewodniczący) z Bydgoszczy, Jolanta Siewert oraz Mirosław Cherek. Konkurs prowadził Piotr Siereński z MDK.
    Więcej informacji  oraz nazwiska zwycięzców konkursu zamieścimy w przyszłym 19 numerze tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska 10 maja. Więcej zdjęć w naszej internetowej galerii.

Joanna Świetnicka, 2 V 2007
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry