Żnin, MiPBP, biblioteka, fotografia
     PGF w bibliotece
    W żnińskiej Bibliotece Publicznej rozpoczyna działalność Pałucka Grupa Fotograficzna.

     Jej inicjatorem jest żniński pasjonat fotografii Piotr Dominik Koralewski, który swoją przygodę z fotografią rozpoczął od kupna pierwszego aparatu - radzieckiego Zenita 12 XP na film małoobrazkowy.

    Celem powołania Pałuckiej Grupy Fotograficznej jest rozwijanie i ugruntowanie pasji fotograficznej, a także wdrażanie umiejętności fotografowania u tych osób, u których ta pasja dopiero się rodzi. W planach jest organizacja wspólnych plenerów, wystaw fotograficznych oraz spotkań z wybitnymi znawcami tematu.

    Osoby zainteresowane przystąpieniem do PGF biblioteka zaprasza do swojej siedziby przy ul. Sienkiewicza 4 na jedno z trzech najbliższych spotkań: 19 lutego o 17.00, 26 lutego o 17.00 lub 2 marca o 18.00.

Barbara Filipiak, 13 II 2015

Przejdź do forum.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry