Andrzej Janeczko i Maja Piwońska, czyli Trzeci Oddech Kaczuchy wystąpił w Miejskim Domu Kultury w Barcinie. Nie mogli nie wykonać swej najsłynniejszej piosenki, "Wódz", ale program był znacznie bogatszy.

fot. Karol Gapiński
fot. Karol Gapiński

     Trzeci Oddech Kaczuchy istnieje od 1981 r. Jego liderem i autorem piosenek jest Andrzej Janeczko. Obecnie występuje jedynie w duecie z Mają Piwońską. W przeszłości zespół stanowił trio. Muzycy nieustannie kultywują wartość kultury studenckiej i publiczność w Miejskim Domu Kultury w Barcinie na koncercie w piątkowe popołudnie mogła poczuć się właśnie, niczym na przeglądzie piosenki studenckiej. Przy czym repertuar duetu, który gościł w Barcinie polega również na barwnym, a przede wszystkim pełnym humoru komentowaniu bieżących wydarzeń. Dlatego była to uczta nie tylko muzyczna, ale i kabaretowa.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

 

Karol Gapiński, 4 V 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry