Od 25 lat Pałac Lubostroń funkcjonuje jako instytucja kultury. Jest to perła Pałuk, w której kwitnie życie kulturalne. 10 maja była okazja, aby świętować ten jubileusz.

Dyrektor Andrzej Budziak mówił o historii pałacu, ale także o wydarzeniach, jakie się tu odbywają fot. Magdalena Kruszka
Dyrektor Andrzej Budziak mówił o historii pałacu, ale także o wydarzeniach, jakie się tu odbywają fot. Magdalena Kruszka

     Z życzeniami pospieszyły władze województwa, powiatu oraz gminy. Jubileusz funkcjonowania Pałacu Lubostroń jako instytucji kultury stał się także okazją do przypomnienia historii tego miejsca. Wiele miejsca w przemowach poświęcono także pracom, które zostały w ostatnich latach wykonane w zabytku oraz wydarzeniom, które się tu odbywają.

     Dyrektor i jego pracownicy otrzymali nagrody i wyróżnienia.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Magdalena Kruszka, 14 V 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry