Co roku w Barcinie 1 czerwca odbywa się Festiwal Piosenki Przedszkolnej pod nazwą FOREMKA. Swoje umiejętności wokalne i aktorskie prezentują podczas tego festiwalu przedszkolaki nie tylko z powiatu żnińskiego, ale także spoza jego granic.

Maluchom kibicowali z dużym zaangażowaniem dorośli fot. Magdalena Kruszka
Maluchom kibicowali z dużym zaangażowaniem dorośli fot. Magdalena Kruszka

     Także w tym roku wiele dzieci przybyło, aby zaprezentować się na scenie przed profesjonalnym jury. Maluchy zadbały nie tylko o umiejętności wokalne, ale także aktorskie i o choreografię. Jury przyznało pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz nagrodę grand prix i nagrodę specjalną. Wręczono również wyróżnienia.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 6 czerwca.

Magdalena Kruszka, 4 VI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry