Gala optymistów odbyła się po raz drugi w Cukrowni Żnin. Pojawili się na niej przedstawiciele świata sportu, muzyki, biznesu, a także filmu. łączy ich pozytywne nastawienie do siebie i innych oraz do całego świata.

fot. Karol Gapiński
fot. Karol Gapiński

     19 sierpnia w ramach Festiwalu Optymizmu odbyła się w Cukrowni Żnin Gala Optymista Roku. Impreza, której pomysłodawcą jest Mariusz Pujszo odbywa się od 4 lat, od 3 zaś w partnerstwie z Grupą Arche. W zeszłym roku po raz pierwszy festiwal odbył się w Cukrowni Żnin, która należy do Arche. Odtąd ma to być już stała lokalizacja tego święta ludzi pozytywnie nastawionych do życia. Żnińska cukrownia ma w ten sposób stać się Światowym Centrum Optymizmu.
     Pierwszego dnia festiwalu odbyła się Gala Optymista Roku, na której pojawili się laureaci statuetek z poprzednich lat i przedstawiciele biznesu oraz celebryci, którzy w 2019 r. zyskali tytuły optymistów i superoptymistów. Wśród tych ostatnich byli m.in. Izabela Trojanowska, Czesław Lang, Robert Korzeniowski, prof. Michał Kleiber oraz Sławomir i Kajra.
     Wystąpili m.in. Anthony Tullo, zespół Wolf Gang, Wiedźmuchy, Natalia Opyrchał, Izabela Trojanowska, Krzysztof KASA Kasowski, czy Mezo.
     Przy okazji była też możliwość obejrzenia części już wykończonych wnętrz przyszłego Hotelu Cukrownia Żnin.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 20 VIII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry