Burmistrz Żnina zdecydował, że Beata Czaczyk jest lepszym kandydatem na dyrektora Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie, niż kontrkandydat - Marek Wilgórski. Nowa dyrektor zacznie pełnić swoją funkcję od listopada.

Beata Czaczyk fot. Karol Gapiński
Beata Czaczyk fot. Karol Gapiński

     Dawid Kolasa, rzecznik Urzędu Miejskiego w Żninie poinformował, że 17 października 2019 r. burmistrz Żnina Robert Luchowski przeprowadził rozmowy z kandydatami na dyrektora Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie. Był to trzeci etap postępowania konkursowego, do którego decyzją komisji zostali rekomendowani oboje kandydaci biorący udział w konkursie. Po przeprowadzonych rozmowach burmistrz Robert Luchowski podjął decyzję, że stanowisko dyrektora obejmie Beata Czaczyk.

     Beata Czaczyk zacznie pełnić funkcję dyrektora z początkiem listopada 2019 r., a jej powołanie nastąpi na okres 3 lat.Jej kontrkandydatem, który przeszedł do trzeciego etapu konkursu był nauczyciel Marek Wilgórski.

     Film, w którym Beata Czaczyk opowiada o swoich planach związanych z pracą w bibliotece, w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 22 X 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry