W "Promyku" już 5 grudnia zorganizowany został kiermasz bożonarodzeniowy i wystawiono jasełka.

fot. Karol Gapiński
fot. Karol Gapiński

     Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej Promyk w Żninie wiedzą, jak pomóc swoim przyjaciołom i sympatykom wejść w atmosferę świąt. Dowodem na to są doroczne kiermasze bożonarodzeniowe i jasełka, które organizują w swojej siedzibie u progu okresu świątecznego. Można powiedzieć, że to wydarzenie zawsze inauguruje ten bożonarodzeniowy czas w Żninie. Tak też było i w tym roku.
     Wydarzenie odbyło się w czwartkowe popołudnie 5 grudnia. Tym razem oprócz jasełek uczestnicy zajęć w WTZ Promyk wykonali dla swoich gości coś zupełnie specjalnego. Były to 2 kolędy zaśpiewane, czy raczej pokazane w języku migowym. Publiczność była zachwycona tym wykonaniem i nagrodziła kolędników burzą oklasków.
     Na kiermaszu świątecznym jak zwykle można było nabyć różnego rodzaju stroiki, ale hitem sprzedażowym okazały się tym razem poduszki z motywami świątecznymi. Pojawiły się one w ofercie kiermaszowej w Promyku po raz pierwszy.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Karol Gapiński, 6 XII 2019

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry