Żnińska firma Inter-Vax od wieu lat organizuje w Żnińskim Domu Kultury koncerty noworoczne. W tym roku koncerty zabrzmiały 11 stycznia.

 Sala Żnińskiego Domu Kultury wypełniona była po brzegi fot. Magdalena Kruszka
 Sala Żnińskiego Domu Kultury wypełniona była po brzegi fot. Magdalena Kruszka

    Koncerty organizowane przez firmę Danuty i Wacława Górnych Inter-Vax cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że od kilku lat organizowane są dwukrotnie i za każdym razem przyciągają tłumy gości, wśród których są pracownicy firmy, przyjaciele, współpracownicy, klienci oraz sympatycy. Za każdym razem mogą oni liczyć na dużą dawkę dobrej muzyki oraz humoru. Za każdym też razem publiczność jest zaskakiwana. W tym roku, oprócz popularnych arii z operetek zabrzmiały też piosenki z dwudziestolecia międzywojennego. Publiczność zgotowała artystom owacje na stojąco.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Magdalena Kruszka, 12 I 2020

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry