Obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Żninie potrwają aż do piątku 24 stycznia.

Grupa sześciolatków wystąpiła dla swoich babć i dziadków 21 stycznia. fot. Karol Gapiński
Grupa sześciolatków wystąpiła dla swoich babć i dziadków 21 stycznia fot. Karol Gapiński

     21 przypada Dzień Babci, a 22 stycznia - Dzień Dziadka. Z tej okazji przez cały obecny tydzień poszczególne grupy dzieci z Przedszkola nr 2 w Żninie zapraszają swoje babcie i dziadków do tej placówki. W budynkach na ul. Klemensa Janickiego oraz na ul. Jasnej każda grupa wystawia dla swoich babć i dziadków programy artystyczne z piosenkami, tańcami i życzeniami w postaci wierszyków.
     Po części artystycznej wszyscy spotykają się przy cieście i kawie oraz w towarzystwie dyrekcji i nauczycielek przedszkola. Tak, aby zarówno dzieci, jak i dziadkowie raz jeszcze mogli nacieszyć się obecnością drugich w ich życiu.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Karol Gapiński, 21 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry