W Miejskim Domu Kultury w Barcinie działa Ognisko Muzyczne. 5 lutego jego uczniowie wystąpili w koncercie podsumowującym naukę w pierwszym semestrze.

Publiczność przyjmowała każdy występ gromkimi oklaskami fot. Karol Gapiński
Publiczność przyjmowała każdy występ gromkimi oklaskami fot. Karol Gapiński

     Ognisko Muzyczne w Miejskim Domu Kultury w Barcinie prowadzi długoletni instruktor muzyki w tej instytucji, Sławomir Wróblewski. Kształci on dzieci i młodzież w grze na różnych instrumentach.

     Dzięki temu również koncert podsumowujący naukę w pierwszym semestrze tego roku szkolnego charakteryzował się instrumentalną różnorodnością. Adepci Ogniska Muzycznego zaprezentowali publiczności muzykę rozrywkową, a niektórzy zagrali partie z klasyki. Jedni grali na keyboardzie, inni na pianinie. Nie zabrakło też grających na gitarze klasycznej i elektrycznej a także jeden na perkusji. Co więcej, za zgodą Sławomira Wróblewskiego ci z instrumentalistów, którzy uwielbiają nie tylko grać, ale i śpiewać, mogli pokaz swej gry wzbogacić o występ wokalny. Każdy z uczestników był nagradzany rzęsistymi oklaskami przez publiczność złożoną z rodzin i przyjaciół młodych artystów.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 7 II 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry