11 lutego w gronie zaprzyjaźnionych seniorów z Klubu Seniora Wrzos Zenon Lewandowski obchodził swoje dziewięćdziesiąte urodziny. Jest drugim seniorem, który tak wiekowy jubileusz świętował w Klubie.

Zenon Lewandowski skończył 90 lat. W najbliższych planach ma udział w dancingu walentynkowym. fot. Magdalena Kruszka
Zenon Lewandowski skończył 90 lat. W najbliższych planach ma udział w dancingu walentynkowym. fot. Magdalena Kruszka

     Zenon Lewandowski urodził się 9 lutego. Pochodzi z Jadownik Rycerskich. W Barcinie mieszka od 1971 roku. Całe życie zawodowe związał z Cementownią Kujawy. Po śmierci swojej pierwszej żony Heleny, jako 87-latek związał się z Genowefą Duch z Mamlicza. Ich ślub odbył się trzy lata temu w kaplicy kościoła św. Maksymiliana Marii Kolbego w Barcinie. Relacjonowaliśmy wówczas to wydarzenie. Małżonka do tej pory mu towarzyszy. Nie mogło jej także zabraknąć na urodzinach w Klubie Seniora Wrzos.

     Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 13 lutego.

Magdalena Kruszka, 12 II 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry