Tradycją stały się już wieczornice poświęcone żołnierzom niezłomnym w ZSN w Janowcu. Również w tym roku - na cześć walczących o wolną Polskę - odbył się koncert, który wyreżyserował Krzysztof Napierała.

Artyści, którzy wystąpili podczas niedzielnego koncertu fot. Sylwia Wysocka
Artyści, którzy wystąpili podczas niedzielnego koncertu fot. Sylwia Wysocka

     W koncercie wzięli udział uczniowie szkoły i przyjaciele placówki. Najmłodsi mieli zaledwie kilka lat, najstarsi kilkadziesiąt. W ciekawej scenerii jaka towarzyszyła wyklętym, przy pełnej widowni i dźwiękach muzyki w wykonaniu członków zespołu Czysta Energia kolejny raz wspomniani tych, których hańbą okryła zafałszowana historia.
     Do sytuacji odniósł się burmistrz Leszek Grzeczka, który dziękował, że od kilku już lat w Janowcu pamięta się o niezłomnych.
     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Sylwia Wysocka, 2 III 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry