16 września wieczorem w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy zmarł wójt gminy Jeziora Wielkie Zbysław Woźniakowski. Miał 66 lat. 

 

     Zbysław Woźniakowski na fotelu wójta gminy Jeziora Wielkie zasiadał od 2010 roku. U steru jego władzy w gminie zmieniło się wiele. Dla wójta nie było ważne żadne ugrupowanie polityczne. Zawsze powtarzał, że realizuje potrzebne zadania dla dobra gminy i wszyscy muszą pracować wspólnie, aby gmina mogła się rozwijać, aby wszystkim mieszkańcom żyło się lepiej. Wiele jego planów zostało zrealizowanych, wiele chciał jeszcze wykonać. Pomimo ciężkiej choroby nowotworowej, nie poddawał się, ale tę walkę przegrał. Zbysław Woźniakowski pozostawił w smutku pogrążoną rodzinę, żonę Ewę i dwie córki.

     Więcej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 21 września.

Paweł Lachowicz, 16 IX 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry