Reklama w kalendarzu

Na uroczystej sesji Rady Miejskiej w Szubinie Irena Hałas i Jan Makowiecki odebrali Medale Honorowe Sędziwoja z Szubina.

 Na zdjęciu (od lewej): Maria Makowiecka, burmistrz Mariusz Piotrkowski, Irena Hałas, Jan Makowiecki, przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Kijowska fot. Remigiusz Konieczka
Na zdjęciu (od lewej): Maria Makowiecka, burmistrz Mariusz Piotrkowski, Irena Hałas, Jan Makowiecki, przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Kijowska fot. Remigiusz Konieczka

     Medale przyznaje Rada Miejska na mocy uchwały osobom zasłużonym dla gminy Szubin. W tym roku medal przyznano Irenie Hałas, wieloletniej szefowej koła diabetyków w Szubinie i animatorce ruchu na rzecz ludzi z cukrzycą oraz Janowi Makowieckiemu, rzeźbiarzowi i twórcy ludowemu. Sylwetki laureatów na sesji odczytał radny Stanisław Wypych, medale wręczała przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Kijowska i burmistrz Mariusz Piotrkowski. Laureacie odebrali życzenia i gratulacje nie tylko od przedstawicieli władz samorządowych, ale też od rodzin, współpracowników i znajomych. Sesja odbyła się 6 czerwca.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy. Więcej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 13 czerwca.

Remigiusz Konieczka, 7 VI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry