Po wypadku, do którego doszło w piątek, 25 maja do około 18.30 zablokowana była droga krajowa nr 5 w miejscowości Sobiejuchy (gm. Żnin). Dla kierowców wyznaczono objazdy.

     - W Sobiejuchach około 16.00 zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Droga jest całkowicie zablokowana i wyznaczono objazdy. - informowała tuż po wypadku mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Żninie.

     Kierowcy ciężarówek jadący do Bydgoszczy już w Rogowie kierowani byli na Żnin i dalej na Łabiszyn, a samochody osobowe zmierzające do Bydgoszczy musiały w Żninie jechać na Łabiszyn. Kierowcy jadący z Bydgoszczy w Wąsoszu musiały skręcić na Chomętowo.

    Utrudnienia trwały do 18.30.

(mr), 25 V 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry