W Brzyskorzystewku nastąpi zmiana organizacji ruchu na drodze krajowej numer 5. Kierowcy będą musieli korzystać z odcinka nowej jezdni.

Od 28 maja kierowcy będą musieli korzystać z nowo wybudowanej jezdni. Zmiana organizacji ruchu potrwa kilka miesięcy. fot. GDDKiA o/Bydgoszcz
Od 28 maja kierowcy będą musieli korzystać z nowo wybudowanej jezdni. Zmiana organizacji ruchu potrwa kilka miesięcy. fot. GDDKiA o/Bydgoszcz

     Bydgoski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że od 28 maja od ok. godziny 13.00 na drodze krajowej nr 5 na wysokości miejscowości Brzyskorzystewko (gm. Żnin) zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Polegać ona będzie na przełożeniu ruchu z obecnej drogi krajowej nr 5 na nowo budowaną jezdnię.

     - Kierowcy powinni liczyć się z ograniczeniami prędkości i ewentualnymi korkami na tym odcinku drogi krajowej nr 5 - przestrzega Tomasz Okoński, rzecznik prasowy GDDKiA oddział w  Bydgoszczy. - Taka zmiana potrwa przez kilka miesięcy, w związku z budową drogi ekspresowej S5.

Remigiusz Konieczka, 28 V 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry