W poniedziałek (9 lipca) przez około dwie godziny (do ok. 13.30) zablokowana była droga ze Żnina do Inowrocławia.

Zderzenie dwóch samochodów w Wapiennie fot. Bartosz Woźniak
Zderzenie dwóch samochodów w Wapiennie fot. Bartosz Woźniak

     Utrudnienia związane były ze zdarzeniem drogowym, do którego doszło w Wapiennie (gm. Barcin). Jak informuje asp. sztab. Edyta Gościńska z Komendy Powiatowej Policji w Żninie, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. - Najprawdopodobniej kierująca mercedesem nie zauważyła, że jadący przed nią volkswagen golf zatrzymał się i uderzyła w niego. Kierujący golfem został przewieziony do szpitala w Inowrocławiu.

     Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, a utrudnienia trwały do ok. 13.30. Ruch kierowano objazdem przez Złotniki Kujawskie. Na ten objazd samochody wjeżdżały z obu kierunków: w Barcinie i w Pakości.

(mr), 9 VII 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry