Przewrócony tir zablokował we wtorek 12 czerwca pas drogi krajowej nr 5 na wlocie do Żnina od strony Bożejewiczek. Początkowo ruch odbywał się wahadłowo, a na czas podnoszenia składu - przez około pół godziny do 15.30 - ruch w miejscu zdarzenia był całkowicie zablokowany.

     Jak informuje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Żninie na prawym pasie drogi (patrząc od strony Bożejewiczek) leżał przewrócony tir, którego kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Samochód blokował drogę na wysokości wysepki na wlocie do Żnina.

     Ruch odbywał się wahadłowo do ok 14.50. Wówczas przystąpiono do podnoszenia składu i rach całkowicie zablokowano. Te utrudnienia na DK 5 trwały do 15.30. W tej chwili ruch odbywa się normalnie.

     Film z miejsca zdarzenia w zakładce Filmy.

(mr), 12 VI 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry