23 czerwca na odcinku drogi krajowej nr 5 w Sobiejuchach doszło do zdarzenia drogowego. Do ok. 18.45 ruch był całkowicie zablokowany.

     Jak informuje oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Żninie. mł. asp. Wioleta Burzych w zdarzeniu wzięły udział dwa samochody osobowe, a do szpitala na badania przetransportowano trzy osoby.

     Dla podróżujących od strony Bydgoszczy policja wyznaczyła objazd w Wąsaszu (dalej przez Chomętowo). Samochody osobowe jadące od strony Gniezna kierowane były w Żninie na ul. Sienkiewicza, natomiast pojazdy powyżej 3,5t już w Rogowie musiały korzystać z objazdu przez Gąsawę.

(wej), 23 VI 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry