Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Ratusz w Żninie prosi o nieparkowanie samochodów wzdłuż ul. Wandy Pieniężnej w nocy z 22 na 23 lipca.

     Od października ub.r. firma Dom Andrzeja Teski z siedzibą w Szubinie Wsi realizuje na zamówienie gminy Żnin budowę hali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2 na ul. Wandy Pieniężnej w Żninie. I to właśnie mieszkańców tego osiedla przede wszystkim oraz osób, które ich odwiedzają dotyczy prośba, którą wystosował Urząd Miejski.
     - W nocy z 22 na 23 lipca 2018 r. (tj. z niedzieli na poniedziałek) w godzinach 200-400 na budowę hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wandy Pieniężnej 19 w Żninie przyjedzie transport konstrukcji dachu. Ze względu na gabaryt transportu (ponad 40 m) prosimy o nieparkowanie aut wzdłuż ulicy Wandy Pieniężnej, aby umożliwić dojazd na budowę - przekazał Dawid Kolasa.

Karol Gapiński, 20 VII 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry