Ruch drogowy na odcinku Szelejewo - Głowy od 24 sierpnia do 27 sierpnia będzie wstrzymany.

     W związku z poważną awarią przepustu drogowego na drodze Szelejewo - Głowy ruch pojazdów od 24 do 27 sierpnia na wspomnianym odcinku będzie wstrzymany. W tym czasie kierowcy będą mogli korzystać z objazdów następującymi drogami: Szelejewo - Gopło od strony Szelejewa i Głowy - Gopło od strony Głów.
     Jak nas poinformował wójt Błażej Łabędzki 50-letnie rury znajdujące się pod przepustem powyginały się i droga musi być zamknięta, ponieważ przejazd mógłby zagrażać bezpieczeństwu kierowców.
     - Jest dziura w asfalcie. Pod tym asfaltem jest wypłukana przez wodę ziemia. Miejsce to jest zabezpieczone i 27 sierpnia będzie to naprawiane - dodał Błażej Łabędzki.

Arkadiusz Majszak, 24 VIII 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry