Od wtorku do piątku będą utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych związane z budową hali sportowej przy żnińskiej "dwójce".

     Dawid Kolasa, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Żninie poinformował, że w związku z realizacją budowy Hali Sportowej przy ul. Wandy Pieniężnej w dniach od 2 do 5 kwietnia nastąpią utrudnienia w ruchu na tejże ulicy.

     - Jest to spowodowane koniecznością wykonania wpięcia kanalizacji deszczowej do studzienki znajdującej się w drodze. Ruch pieszych będzie się odbywał wyznaczoną drogą przez teren szkoły, natomiast ruch pojazdów osobowych jedną stroną ulicy.  Bardzo prosimy o ostrożne poruszane się pojazdami przedmiotową ulicą. Za utrudnienia przepraszamy - przekazał Dawid Kolasa.

Karol Gapiński, 1 IV 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry