Po usunięciu skutków wypadku z 25 kwietnia, ruch na obwodnicy Szubina został przywrócony.

 Przez 45 godzin ruch na obwodnicy Szubina był zamknięty ze względu na usuwanie skutków wypadku z 25 kwietnia fot. Remigiusz Konieczka
Przez 45 godzin ruch na obwodnicy Szubina był zamknięty ze względu na usuwanie skutków wypadku z 25 kwietnia fot. Remigiusz Konieczka

     Można znowu korzystać z obwodnicy Szubina. Jak nas poinformował asp. szt. Damian Moczadło, p.o. rzecznika KPP w Nakle, ruch został przywrócony w sobotę 27 kwietnia o 20.00. Przypomnijmy, że droga została zamknięta po wypadku do jakiego doszło 25 kwietnia po godzinie 23.00. 

     W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Doszło też do rozszczelnienia cysterny, która przewoziła niebezpieczną dla zdrowia i życia ludzi substancję toksyczną tzw. TDI. Przez prawie dwie doby trwało usuwanie skutków wypadku, tamowanie wycieku, neutralizowanie substancji i oczyszczanie drogi z wraków pojazdów. 

     Film z miejsca zdarzenia w zakładce Filmy.

Remigiusz Konieczka, 27 IV 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry