W Rogowie przy stacji paliw podczas budowy drogi S5 doszło do awarii sieci wodociągowej. W związku z tym - by umożliwić prace związane z naprawą sieci wodociągowej - zaszła konieczność wprowadzenia na tym odcinku ruchu wahadłowego.

     Sławomir Koczorowski, kierownik budowy tego odcinka drogi zapewnił, że ruch nie powoduje znaczących utrudnień, a korek sięga zaledwie kilku pojazdów. Prace naprawcze trwają w środę (16 października) w ciągu dnia, następnie zostaną wstrzymane i ruch wieczorno-nocny odbywał się będzie normalnie. Ruch wahadłowy zostanie prawdopodobnie wprowadzony także w czwartek (17 października) w ciągu dnia, by dokończyć usuwanie awarii. Utrudnienia mogą potrwać do godzin południowych.

Sylwia Wysocka, 16 X 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry