Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Most na drodze powiatowej w Rogowie zostanie dopuszczony do ruchu po zakończonej budowie w piątkowe popołudnie 20 grudnia.

Miesiąc temu prace budowlane jeszcze trwały, ale za kilka dni będzie już można jeździć tym mostem fot. Sylwia Wysocka
Miesiąc temu prace budowlane jeszcze trwały, ale za kilka dni będzie już można jeździć tym mostem fot. Sylwia Wysocka

     Kilka tygodni temu informowaliśmy, że prawdopodobnie 20 grudnia zostanie po przebudowie dopuszczony do ruchu most przez Wełnę w Rogowie w ciągu drogi powiatowej Rogowo - Niedźwiady - Janowiec.

     We wtorek, 17 grudnia starosta żniński Zbigniew Jaszczuk potwierdził tę informację. W środę, 18 grudnia odbędzie się odbiór techniczny, a w piątek 20 grudnia po południu zostanie dopuszczony ruch pojazdów przez most.

     Oficjalne otwarcie tego obiektu nastąpi co prawda dopiero w poniedziałek 23 grudnia, ale już w trakcie najbliższego weekendu będzie można po nim jeździć.

Karol Gapiński, 17 XII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry