Od 20 grudnia zostanie oddana do użytku obwodnica Żnina z węzłem w Jaroszewie i cały odcinek do granicy województwa.

Fragment budowanej drogi S5 w Cotoniu fot. GDDKiA
Fragment budowanej drogi S5 w Cotoniu fot. GDDKiA

     Na stronie internetowej budowy odcinka Jaroszewo - granica województwa drogi S5 została podana informacja o tym, że 20 grudnia planowane jest wdrożenie stałej organizacji ruchu i oddanie do ruchu drogi ekspresowej S5 na odcinku nr 7.

     Tego samego dnia planowane jest wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu przez węzeł Żnin Północ w Jaroszewie. To też ze względu na planowane uruchomienie odcinka 7 trasy S5. Obiekt ten umożliwi zjazd oraz wjazd pojazdów na obwodnicę Żnina. 

     - Kierowcy powinni liczyć się z lokalnymi ograniczeniami prędkości na ww. odcinku oraz dostosować się do nowej organizacji ruchu - przestrzegają drogowcy.

Remigiusz Konieczka, 18 XII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry