W związku z rozpoczynającą się przebudową, od 24 lutego zostanie zamknięta ul. Leśna w Szubinie. Będzie ona całkowicie wyłączona z ruchu pojazdów. Będą mogli na nią wjechać tylko mieszkańcy, aby dotrzeć do swoich domów.

fot. Remigiusz Konieczka
fot. Remigiusz Konieczka

     Utrudnienia związane są z przebudową ul. Leśnej i Pałuckiej. Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia SA. Koszt zadania wyniesie 5.884.999,94 zł brutto. Inwestycja jest dofinansowana ze środków pochodzących z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 2.515.208 zł. W ramach inwestycji zostanie położone prawie 1,5 kilometra nowej jezdni, będą wybudowane chodniki i ścieżka rowerowa, wjazdy do posesji. Ulice zyskają odwodnienie oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu.

(rk), 20 lI 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry