Wśród uczestników najliczniejszą grupę stanowiły dzieci i młodzież

      fot. Joanna Świetnicka

Procyń, zabawa, gry, paczki, integracja
Moc karnawałowych atrakcji
     W sobotnie popołudnie 18 stycznia świetlica wiejska w Procyniu (gm. Mogilno) wypełniła się gwarem dzieci, młodzieży i rodziców. Stało się tak za sprawą okolicznościowego spotkania, które odbyło się m.in. z okazji trwającego karnawału.

     Były tańce, gry i zabawy z klaunami z firmy Wesolandia z Bydgoszczy. Nie zabrakło też poczęstunku. W międzyczasie milusińscy obdarowani zostali atrakcyjnymi upominkami. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Rady Sołeckiej w Procyniu z sołtysem Czesławem Śmigielskim na czele przy współpracy Zbigniewa Mazurewicza.

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz e-Pałukach w czwartek, 23 stycznia. Więcej zdjęć w galerii.

Joanna Świetnicka, 21 I 2014

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry