Artykuł tygodnia
  • Blok socjalny za "Trójką"
    Blok socjalny za

         Od 1 stycznia PGM zmieni się w PUK. Oprócz mieszkaniówką zajmie się też zielenią miejską i opróżnianiem koszy ulicznych. Jednym z zadań PUK-u będzie też gminna inwestycja polegająca na budowie bloku socjalnego. Ma on stanąć na działce znajdującej się za salą kameralną "Trójki".

Dzieci z chęcią rozmawiały z policjantami fot. Paweł Lachowicz

Gębice, przedszkolaki, policjanci, ferie, bezpieczeństwo

    O bezpiecznych feriach w Bajce

     W czwartek 30 stycznia w Przedszkolu Bajka w Gębicach odbyło się spotkanie z policjantami.

     Odbyło się ono w ramach projektu edukacyjnego Bezpieczny przedszkolak realizowanego w placówce. St. sierż. Tomasz Bartecki oraz st. sierż. Magdalena Pollak tłumaczyli dzieciom, jak można bezpiecznie wypoczywać podczas zimowych ferii. Spotkanie miało na celu uczulić dzieci i zwrócić ich uwagę na niebezpieczeństwa podczas zimowych zabaw na świeżym powietrzu.

    Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska lub e-Pałukach w czwartek, 6 lutego. Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 31 I 2014

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj.
Copyright 2006-2010 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry